News CZ

27. 4. 2024 Turnaj U15 v Ústí

O víkendu se pořadatelství turnaje mládeže ujal partnerský klub z Ústí nad Labem. Tentokrát jsme se zaměřili na kategorii U14/15 a pozvali do ústecké haly celkem 6 týmů. Domácí SLUNETA dala dokonce dohromady 2 týmy. Na účastníky opět čekal nejen sportovní program v podobě zápasů, ale také doprovodná vědomostní část, ve které se hráči něco naučili o svých sousedech a jejich zvycích či oblíbených pokrmech.

Co se týče sportovní části, tak tam si do finále proklestily cestu oba domácí celky, takže poháry pro první a druhé místo zůstaly tzv. doma. Třetí nejcennější kov vybojoval další partnerský klub, Slavoj Litoměřice.

Během náročného programu se o občerstvení všech účastníků skvěle postarala místní vyhlášená restaurace, a tak se všichni mohli soustředit na to hlavní, zábavu ať už na hřišti nebo mimo něj.

Projektový manažer pořadatelského BK Ústí nad Labem Vladimír Hejl hodnotil turnaj:
„Opět se musíme pochválit (smích), opět se nám povedlo uspořádat skvělý turnaj mládeže se vším všudy, co k tomu patří. Velký dík patří našim trenérům a dobrovolníkům, bez kterých by akce nemohla proběhnout bez sebemenších zádrhelů. Je ovšem potřeba vyzdvihnout také komunikaci a spolupráci všech partnerských klubů, kde si každý z partnerů splnil své povinnosti směrem k tomuto turnaji vyplívající z naší příhraniční spolupráce. Děkujeme a těšíme se na další akce.“

V neposlední řadě stojí nepochybně za zmíňku tak to, že předávání cen zpestřil účastníkům hráč A-týmu SLUNETY Lamb Autrey, jehož přítomnost je vždy velkou motivací pro mladé talenty. 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert