Aktuelles News CZ

SLUNETA CAMP POPRVÉ NA NOVÉ HALE!

Uteklo to jako voda a 11. ročník SLUNETA Campu je opět minulostí. Letos jsme tu, díky spolupráci s německými kluby Dresden Titans a BC Dresden, měli opět možnost přivítat i téměř 2 desítky německých sportovců a k nim 8 trenérů z Drážďan a okolí. I když to byl už 11. ročník Campu, tak přeci jenom měl jeden primát, letos poprvé mohli kempeři využít naplno nově postavenou halu mládeže SLUNETA 2, která nabízí plnohodnotné zázemí pro všechny zúčastněné.

Také program kempu byl letos obměněný, kromě klasických tréninků, byly na programu i každodenní ranní kliniky, kde vždy jeden z trenérů ukázal dětem nějaká cvičení nebo techniku na vybranou basketbalovou činnost. Tato cvičení se pak promítla do dalšího průběhu dne. Na tomto místě se sluší pogratulovat všem přednášejícím trenérům, kteří se s touto novinkou a výzvou poprali statečně a díky tlumočníkům bylo vše zprostředkováno i našim kamarádům ze zahraničí, takže díky i jim.

Středeční program zůstal stejný, tedy odpočinkový den, i když je asi jasné, že to byl spíše aktivní odpočinek, vzhledem k horšímu počasí, byli kempeři na bowlingu, v Jump Aréně a také si vyzkoušeli regeneraci ve SPORTCENTRU SLUNETA.

Čtvrteční program nám pak zpestřili hráči A-týmu SLUNETY, kteří se aktivně zapojili do tréninkových jednotek a poskytli tak dětem extra motivaci do posledních dvou dní kempu.

V pátek po obědě jsme pak uzavřeli kemp finálovými souboji v jednotlivých soutěžích, které se rozehrály během celého kempu a pak už se unavení, ale šťastní kempeři rozutekli domu.

Děkujeme všem parterům, trenérům a vychovatelkám, bez nichž bychom nemohli takovou skvělou akci pořádat. Nyní je prostor trochu vydechnout, ale už teď se těšíme na další ročník!

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert