News CZ

Turnaj U9 v Ústí

Hned v úvodu března si daly v Ústí dostaveníčko tři celky těch nejmenších sportovců a sportovkyň, aby si v rámci našeho projektu užili tzv. MINI CUP. Ve sportovní hale na Klíši se sešli zástupci celků projektových partnerů, tedy domácí Ústí a němečtí sousedé z Drážďan, startovní pole pak doplnili ještě hráči a hráčky a z Teplic.
Každý tým se utkal s oběma soupeři, ale nikoho nezajímalo skóre. Takto malé děti nemají ještě pravidelné herní vytížení, a tak si všichni užívali tu jedinečnou možnost utkat se v opravdovém zápase, pro mnohé to byl vůbec první zápas jejich kariéry.
Při tomto setkání nešlo ale jenom o zápasy. Díky skvělé spolupráci mezi trenéry, která vznikla v průběhu projektu, byli právě trenéři schopni vymyslet pro děti i doprovodný program. A tak mezi jednotlivými zápasy čekaly na děti různé doplňkové hry.
Jak to tak bývá, když se všichni dobře bavili, tak nám společný čas utekl velmi rychle, až nám bylo líto, že je už konec. Každopádně velká pochvala organizátorům za skvělou akci. Už se nemůžeme dočkat další.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.