Aktuelles News CZ

Turnaj U18 v Litoměřicích

Jelikož nám hygiena nedoporučila pořádat v Litoměřicích velký streetballový turnaj kvůli situaci kolem Koronaviru, rozhodli jsme se za přísných hygienických podmínek uspořádat alespoň malý turnaj pro kategorii U18.

Pořadatelství se na výbornou zhostil spřátelený klub Slavoj Litoměřice, který má od října naskočit do dalšího projektu jako plnohodnotný partner.

Na turnaj nakonec dorazily 4 celky, z Německa dorazily kluby Dresden Titans a MBC (Mitteldeutscher Basketball Club), Českou republiku reprezentovaly celky Sokol Pražský a také pořádající Slavoj. Díky úzké spolupráci mezi  ústeckým a litoměřickým klubem, mohlo být družstvo pořádajícího celku složeno z nejlepších hráčů SLUNETY a Slavoje. A jak se ukázalo, náš projekt přináší výsledky i po sportovní  stránce, protože právě díky společným tréninkům, přátelským utkáním s týmy z druhé strany hranice posouvají všechny účastníky projektu daleko více, než kdyby se připravovali „pouze“ na „domácí půdě“.

Vítězem turnaje se totiž stalo družstvo pořadatele a to díky lepšímu vzájemnému zápasu se Sokolem, který bral stříbro. Německé kluby si rozdělili bronzovou a bramborovou medaili.

Výsledky:
Slavoj U18 : Sokol Pražský   87 – 68
MBC : Dresden 76 – 71
Slavoj U18 : MBC 87 – 68
Dresden : Sokol Pražský 66 – 80
Sokol Pražský : MBC 71 – 58
Dresden : Slavoj U18  67 – 57

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.