Aktuelles News CZ

Turnaj U11 na SLUNETĚ

13. 9. 2020
V neděli si daly dostaveníčko na SLUNETĚ opět mladé pušky. Původně se měly turnájku U11 zúčastnit 4 týmy, ale Litoměřice se v podvečer předchozího dne omluvily kvůli velké marodce, takže se nakonec domácí SLUNETA postavila dvěma týmům – partnerskému Dresden Titans a Chemnitz Niners.
Jelikož nám vypadly z programu zápasy s Litoměřicemi, domluvili se trenéři jednotlivých družstev a hrálo se déle, než je obvyklá hrací doba, aby si to kluci užili.
Turnaj opanoval domácí celek, ale nutno podotknout, že oba hostující celky přijely s mladšími hráči. Po zápasech měly týmy společně zamířit do plaveckého bazénu, ale ten byl hygienických důvodů uzavřen. Navíc po bazénu mohla děcka navštívit utkání mužů, hrané také na SLUNETĚ, ale vzhledem k opatřením, která aktuálně panují v halách a hlavně, že to pro hráče byl opravdu dlouhý den, se po zápasech týmy rozjely do svých domovů.
I přes všechny neočekávané změny a výpadky můžeme turnaj hodnotit kladně. Nikdo se nezranil a všichni si užili krásu našeho sportu. Nutno také dodat další výsledky, bez výhry se s turnajem rozloučily Drážďany a druhý tedy skončil Chemnitz. V all-star pětce pak měl Chemnitz a Drážďany po dvou hráčích a MVP a „kapitán“ nejlepší pětky turnaje byl z domácího týmu.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.