News CZ

Turnaj U10 v Drážďanech

Průběh našeho projektu bohužel opět ovlivnil Koronavirus, ale naštěstí se po Novém roce vše uklidnilo, a tak jsme po Novém roce mohli s velkou radostí opět uspořádat další projektový turnaj. Hostitelství se ujal Lead Partner v Dráždanech a využil k tomu opět skvělých prostor gymnázia v Tolkewitz.

Pozvání na turnaj U10, kromě pořádajících Drážďan a spolupracujícího Ústí, také přijaly celky z Děčína, Gotha, Lipsko, Chemnitz a Alba Berlín. Domácí celek Dresden Titans má dokonce tak velkou mládežnickou základnu, že dokázal postavit dva celky.

V základních skupinách se utkaly celky mezi sebou, aby pak dle výsledků vznikl základní strom pro vyřazovací boje o konečné umístění. Po bojích v základních skupinách se tak diváci dočkali napínavých soubojů v play-off, kde se dle očekávání do finále nakonec probojovaly týmy z Německa – Chemnizt a Berlín. Alba nakonec dokázala zvítězit nejmenším možným rozdílem. Čest týmů z Česka hájil Děčín, který vybojoval 3. místo.

Medaile, poháry, vítězství a prohry, to vše bylo součástí krásného turnaje, ale přeci jenom daleko důležitější byla radost ze hry a z pohybu, protože Koronavir opět úřadoval a obzvláště na německé straně byla přijata přísnější opatření a naše společné akce měly vystavenou opět „stopku“, takže po znovuspuštění bylo fajn potkat se opět osobně a hezky si zasportovat.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert