News CZ

SN-CZ Streetball 2021

Konečně nám rozvolňování protiepidemických opatření dovolila uspořádat opět společnou akci a když už se nám zlepšilo i to počasí, tak jsme se s partnerským klubem Dresden TITANS rozhodli udělat venkovní basketbalový turnaj, tedy Streetball.

Jako místo konání jsme opět zvolili SPORTCENTRUM SLUNETA, které nám naskytlo ideální zázemí se vším potřebným. I když jsme termín konání (24. 6. 2021) vyhlásili relativně pozdě, těšili jsme se velkému zájmu ve všech kategoriích (mini, kids, junior). Dalším hodně milým překvapením bylo, že děti zůstaly během lockdownu ve formě a „nezlenivěly“.

Počasí nám také vyšlo na výbornou, takže nic nebránilo tomu, abychom se vrhli na sportovní klání. Na všech účastnících jsme pozorovali velkou energii v každém zápase, evidentně jim basketbal hodně chyběl. Radost nám také udělala děvčata, která se nezalekla chlapecké konkurence a šla si s chutí zahrát.

Konečné výsledky nebyly tentokrát pro nikoho prioritou, hlavní bylo, že jsme si mohli opět společně užít radost ze hry a organizátoři už hledají další vhodné termíny během i po prázdninách pro konání další společné akce.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.