Aktuelles News CZ

SN-CZ Streetball 2020

Další ročník streetballového turnaje nám narušil koronavirus, takže oproti původně plánovanému termínu v červnu jsme se rozhodli počkat a uspořádat turnaj až začátkem školního roku.

Bohužel i v září ještě řádil virus a nám se nesešlo tolik týmů, jak bývá zvykem, např. z Německa se nám omluvilo hned několik celků. Ale i tak jsme evidovali dostatek přihlášek, abychom nakonec turnaj uspořádali, takže se mohlo jít na věc.

Opět jsme účastníky rozdělili do tří základních skupin – MINI, JUNIOR a DOROST. Počasí nám přálo, takže nic nebránilo pořádně zábavě s oranžovým míčemJ.

Stejně jako u ostatních akcí nebyly výsledky rozhodující, pro organizátory bylo podstatné, aby se děti opět hýbaly na vzduchu. Přeci jenom karanténa, uzavřené školy, obchody, restaurace, hranice apod., to všechno byl velký zásah na jejich psychiku, a když jsme vydali pozvánku na venkovní turnaj, bylo vidět, že dětem pohyb, a obzvláště basketbal, chybí.

Akci, i přes menší účast, hodnotíme velice kladně a doufáme, že korona už konečně zmizí a my budeme moci opět pořádat další společné akce s našimi kamarády z Německa.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.